Prírodovedné súťaže |
||||||
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
Pytagoriáda (školské kolo) |
P3 |
S.Sány (Var.) |
A.Kosec (Var.) |
J.Stránsky (Var.) |
||
P4 |
M.Švelka (Bel.) |
M.E.Adote (Bel.) |
L.Vékonyová (Bel.) |
|||
|
|
P5 |
(Kuč.) |
T.Habalová (Kuč.) |
S.Dubná (Kuč.) |
|
|
|
P6 |
M.Ragan (Sany) |
I.Filínová (Sany) |
M.P.Žaťková (Sany) |
|
|
|
P7 |
Š.Matejička (Keč.) |
L.Košík (Kuč.) |
A.Domovec (Kuč.) |
|
|
|
|
P8 |
B.Hlocký (Igaz) |
J.Straňák (Igaz) |
A.Strapek (Igaz) |
Pytagoriáda (okresné kolo) |
P4 |
3. miesto |
E.Melcer (Belanová) |
|||
P6 |
1. miesto |
L.Bulíková (Sány) |
||||
P8 |
1. miesto |
B.Hlocký, D.Zdychavský (Igaz) |
||||
|
|
- |
úspešní |
M.E.Adote, S.Sány, A.Kosec, J.StránskyI.Filínová, P.Jancusková, D.Mikolášková, T.Matušková, K.Debnárová, S.Bitarovský, T.HabalováM.Suláková, M.Bagin, M.Kováč, K.Podobová, N.Gogorová, H.Bučková, A.Strapek, L.Môciková, O.Drozdík, M.Majerhofer, M.Blaškovič, M.Žitník, L.Pietriková (Sány, Vargicová, Kučavíková, Belanová, Kojdová, Igaz) |
||
Matematická olympiáda okres |
Z6 |
1. miesto |
O.Drozdík, T.Matušková (Sány) |
|||
Z7 |
2. miesto |
A.Domovec, X.Halásová (Kučavíková) |
||||
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
|||
|
|
Z8 |
A.Strapek (Igaz) |
D.Zdychavský (Igaz) |
J.Straňák (Igaz) |
|
|
|
Z6 |
úspešný |
M.Ragan, P.Jancusková (Sány) |
||
Náboj (obvod) matematico- fyzikálna |
1. tím |
2. miesto |
B.Hlocký, F.Koreň, J.Straňák, D.Zdychavský |
|||
2. tím |
3. miesto |
E.Balážová, L.Krištofová, K.Ondrušková, M.Országh |
||||
(Sány) |
3. tím |
úspešní (5.m) |
M.Hanková, M.Krchlík, A.Kiripolský, D.Madaj |
|||
Fyzikálna olympiáda (okres) (Sány) |
kat.F |
2-3. miesto |
F.Koreň |
|||
kat.F |
úspešný |
D.Šlosarik |
||||
Chemická olympiáda (okres) |
kat.D |
úspešní |
K.Ondrušková, R.Bobuš, S.Urban (Neštinová) |
|||
Biologická olympiáda |
kat.C |
1. miesto |
K.Ondrušková (Neštinová) |
|||
(okres) |
kat.D |
1. miesto- Projekt |
O.Drozdík (Matušková) |
|||
|
|
kat.D |
3. miesto- Projekt |
M.Bagin (Matušková) |
||
|
|
kat.D |
3. miesto |
Š.Mišina (Jakabová) |
||
|
|
úspešní |
L.Môciková, Š.Mišina, M.Valente, P.Valjentová (Jakabová) |
|||
Geografická olympiáda (okres) (Mitalová) |
kat.E |
1.miesto |
A.Strapek |
|||
kat.G |
3.miesto |
K.Podobová |
||||
- |
úspešní |
M.Hanková, P.Šinský, N.Gogorová |
||||
kraj |
kat.E |
2.miesto |
A.Strapek |
|||
Dejepisná olympiáda (okres) |
kat.D |
1.miesto |
A.Strapek (Strapeková) |
|||
kat.D |
2.miesto |
B.Hlocký (Peniažková) |
||||
kat.E |
2.miesto |
Š.Mišina (Peniažková) |
||||
kat.E |
3.miesto |
M.Valente (Bučková) |
||||
kat.F |
1.miesto |
K:Blaženec (Bučková) |
||||
|
úspešní |
K.Ďuračková, M:Hanková, L.Krištofová |
||||
(kraj)
SR |
kat.D
|
1.miesto
2.miesto
|
A.Strapek (Strapeková)
A.Strapek(Strapeková)
|
|||
Technická olympiáda (obvod) |
kat.A |
1. miesto |
A.Kiripolský, L.Krištof (Libič) |
|||
(kraj) |
kat.A |
2. miesto |
A.Kiripolský (Libič) |
|||
kat.A |
úspešný |
L.Krištof (Libič) |
||||
IBobor (celoslovenské) |
Bobrík |
ocenení |
O.Hinca, S.Horská, S.Bitarovský, L.Musilová, K.Podobová, M.Suláková, T.Šinský, M.Bagin, B.Bezáková, M.Ďuračka, E.Horská, N.Kmeťová, M.Kováč, T.Matéfy, S.Dubná, T.Habalová, M.Matéfyová (Kučavíková, Hrašný) |
|||
Benjamín |
ocenení |
Š.Mišina, Š.Matejička, I.Kolačan (Hrašný) |
||||
Kadet |
ocenení |
J.Straňák, F.Koren, D.Zdychavský, P.Kupka (Hrašný) |
||||
|
||||||
Spoločenskovedné súťaže |
||||||
Olympiáda zo SJ (obvod) |
kat.C |
3.miesto |
K.Ondrušková (Malinová) |
|||
Jesenský 2017 |
okres |
titul |
S.Bitarovský (Michaličková) |
|||
Šaliansky Maťko |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
(škola) |
1.kat. |
A.Spaščuková (Ku.) |
N.Božíková (Ku.) |
A.Žabka(Matej.) K.Majerechová (Ku.) |
||
|
|
2.kat. |
M.Bagin (Mich.) |
M.Janáč (Pet.) |
M.Tuchyňová L.Vékonyová (Bel.) |
|
|
|
|
3.kat. |
K.Ďuračková (Lav.) |
L.Mačasová (Mich.) |
K.Valjent, Š.Matejička (Pet.) |
(okres) |
2.kat. |
2.miesto |
M.Bagin (Michaličková) |
|||
Rétorický Uhrovec |
okres |
3.miesto |
K.Balažovičová (Michaličková) |
|||
|
|
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola) |
1.kat. |
S.Krajčová (Var.) |
L.Vékonyová (Bel.) |
S.Bolfa M.Filo (Kopec.) |
||
2.kat. |
M.Bagin (Mich.) |
I.Kolačan (Michaličková) |
K.Ďuračková (Lav.) |
|||
|
|
|
3.kat. |
S.Petrovová (Mal.) |
S.Sláviková (Lav.) |
V.Vallová (Lav.) |
(okres) |
1.kat. |
2. miesto |
S.Krajčová (Vargicová) |
|||
2.kat. |
1. miesto |
M.Bagin (Michaličková) |
||||
3.kat. |
2. miesto |
S.Petrovová (Malinová) |
||||
(kraj) |
2.kat. |
1. miesto |
M.Bagin (Michaličková) |
|||
|
|
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) |
1.kat. |
J.Kopecký (Var.) |
L.Hederová (Bel.) |
M.Tuchyňa (Bel.) |
||
2.kat. |
H.Bučková (Mich.) |
A.Hrablík (Mich.) |
L.Musilová M.Janáč (Mich. Petr.) |
|||
3.kat. |
T.Majerechová (Jak.) |
L.Pietriková (Mal.) |
K.Sobotovičová K.Janušková (Mal.) |
|||
(okres) |
1.kat. |
3. miesto |
J.Kopecký (Vargicová) |
|||
|
2.kat. |
2. miesto |
H.Bučková (Michaličková) |
|||
Olympiáda z AJ (Okres) |
1A |
3. miesto |
B.Gieci (Bálešová) |
|||
1B |
3. miesto |
B.Hlocký (Bálešová) |
||||
Olympiáda z NJ (Obvod) |
1B |
3. miesto |
H.Buchelová (Hrušková) |
|||
Biblická olymp. Ev. |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
(škola) (Mitalová) |
kat.1 |
J.Balúch |
T.Filo |
M.Hrčka |
||
|
kat.2 |
K.Ďuračková |
T.Bubla |
K.Debnárová |
||
|
|
|
kat.3 |
E.Mitalová |
J.Ďuračka |
- |
(kraj) (Mitalová) |
kat.2,3,1 |
K.Ďuračková |
E.Mitalová |
J.Balúch |
||
|
|
kat.1 |
úspešní |
T.Filo, M.Hrčka |
||
(SR) |
kat.2 |
úspešní |
J.Ďuračková |
|
||
Výtvarná súťaž |
2.kat. |
1. miesto |
P.M.Žaťková (Lavríková) |
|||
3.kat. |
1. miesto |
M.Tuchyňová (Belanová) |
||||
Slávik Slovenska |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
(škola) |
1.kat. |
A.Hanusková (Kope.) |
E.Bitarovská (Pod.) |
V.Ševčíková (Matej.) J.Kopecký (Var.) |
||
|
2.kat. |
K.Adame (Pet.) |
D.Mikolášková (Pet.) |
K.Balažovičová T.Šinský (Pet.) |
||
Zdravotnícka súťaž (okres) |
1.st |
3. miesto |
Habalová, Musilová, Horská, Škorcová, Balažovičová (Jakabová) |
|||
2.st |
3. miesto |
Môciková, Kupka, Pietriková, Drozdík, Žitník (Jakabová) |
||||
(región) |
1.st |
4. miesto |
Habalová, Musilová, Horská, Škorcová, Balažovičová (Jakabová) |
|||
|
|
|
2.st |
4. miesto |
Habalová, Musilová, Horská, Škorcová, Balažovičová (Jakabová) |
|
Športové súťaže |
||||||
Basketbal D. (3.miesto) okres |
V.Beňadiková, K.Beňadiková, K.Sobotovičová, K.Janušková, T.Balátová, J.Líšková, J.Ondrušková, L.Pietriková (Podvorečná) |
|||||
Basketbal Ch. (1.miesto) okres |
Jancusko, Urban, Krchlík, Lagin, Neradný, Súkeník, Glenda, Kyjac, Krištof (Mišík) |
|||||
Basketbal Ch. (2.miesto) región |
Jancusko, Urban, Krchlík, Lagin, Neradný, Súkeník, Glenda, Kyjac, Krištof (Mišík) |
|||||
Stolný tenis (1.miesto) okres |
K.Petrlík, J.Petrlík, K.Súkeník, (Mišík) |
|||||
Stolný tenis (2.miesto) región |
K.Petrlík, J.Petrlík, K.Súkeník, (Mišík) |
|||||
Hádzaná (2.miesto) okres |
V.Beňadiková, K.Beňadiková, K.Spaščuková, K.Janušková, T.Balátová, J.Líšková, J.Ondrušková, P.Jancusková, A.Bátorová, N.Kmeťová, A.Košíková, A.Bolfová (Podvorečná) |
|||||
Beh 300m (2.miesto) okres |
K.Súkeník (Mišík) |
|||||
Beh 60m (1.miesto) okres |
M.Neradný (Mišík) |
|||||
Beh 1000m (1.miesto) okres |
R.Jancusko (Mišík) |
|||||
Hod Guľou (1.miesto) okres |
L.Krištof (Mišík) |
|||||
Atletika chlapci (2. m.) okres |
družstvo (Mišík) |
|||||
Beh 1000m (10.miesto) kraj |
R.Jancusko (Mišík) |
|||||
Hod Guľou (4.miesto) kraj |
L.Krištof (Mišík) |