Prírodovedné súťaže |
||||||
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
|||
Pytagoriáda (školské kolo) |
P3 |
T.Hanuska (Kopec.) |
J.Mikuláš (Šeb.) |
Š.Gaplovský (Kopec) |
||
P4 |
V.Danišová (Bel.) |
D.Ševčík (Bel.) |
L.Cyrzyk (Bel.) |
|||
P5 |
E.Holcová (Trenč.) |
C.Gieciová (Trenč.) |
T.Koiš (Trenč.) |
|||
P6 |
A.M.Philips (Kuč.) |
S.J.Turčan (Kuč.) |
J.Benko (Kuč.) J.Maláska (Kuč.) |
|||
P7 |
A.Kosec (Igaz) |
A.Hanusková (Igaz) |
J.Kopecký (Igaz) |
|||
P8 |
J.Janáč (Igaz) |
L.Gašparík (Igaz) |
L.Vékonyová (Kojd.) L.Stošičová (Kojd.) |
|||
Pytagoriáda (okresné kolo) |
P3 |
J.Mikuláš (Šeb.)) |
- |
- |
||
P4 |
- |
P.Bereš, Danišová, Ševčík (Bel.) |
- |
|||
P5 |
- |
E.Holcová (Tren.) |
O.Varhaník (Tren.) |
|||
P6 |
- |
J.Benko (Kuč.) |
J.Maláska (Kuč.) |
|||
P7 |
A.Hanusková (Igaz) |
L.Dvorský (Igaz) |
J.Janáč (Igaz) |
|||
P8 |
- |
L.Gašparík (Igaz) |
- |
|||
úspešní |
L.Bajzík, A.Jedinák, E.Rychtárech, M.Filo (Igaz), K.Kozejová, L.Vedejová, P.Bauer, R.Gutten, S.Križan (Trenčanská), V.Danišová, S.Žaťková, M.Strapek, M.Benko (Belanová) M.Bajzík (Sedláček), F.Kucka (Kučavíková), N.Mikulková, S.Bačová, T.Môciková, N.Dubná (M.Sečanská), M.Koiš, M.Gráčová (Šebeňová), E.Chrenková, M.Miko (Kopecká), |
|||||
Matematická olympiáda (okresné kolo) |
Z5 |
1. miesto |
N.Malejková (Trenčanská) |
|||
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||||
Z7 |
A.Kosec (Igaz) |
- |
J.Janáč (Igaz) |
|||
Z8 |
- |
P.Chrenková (Koj.) |
N.Harceková (Koj.) |
|||
úspešní |
R.Gutten, E.Bitarovská, K.Kozejová, S.Križan, V.Šály, P.Bauer, A.Horníková, S.Rychtarechová, L.Vedejová, N.Mokráňová, O.Varhaník (Trenčanská), L.Bajzík (Igaz), J.Maláska, J.Benko, M.Sečanský, F.Kucka, S.Turčan, K.Číková, B.Matejíčková, L.Blažencová (Kučavíková) |
|||||
Technická olympiáda (okres) |
Kat.B |
1. miesto |
M.Ďuračka, T.Matéffy (Libič) |
|||
Kat.A |
1. miesto |
D.Matuška (Libič) |
||||
(kraj) |
Kat.A |
1. miesto |
M.Ďuračka, T.Matéffy (Libič) |
|||
(SR) |
Kat.A |
úspešní |
M.Ďuračka, T.Matéffy (Libič) |
|||
Príroda plná vedomostí (škola) |
- |
1. miesto |
S.Žaťková, T.Kubrická (Belanová) |
|||
- |
2. miesto |
P.Béreš, M.Strapek (Belanová) |
||||
Chemická olympiáda |
okres |
úspešná |
N.Gogorová (Matušková) |
|||
Geografická olympiáda (školské kolo) (Mitalová) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
kat.G |
R.Gutten |
E.Bitarovská |
E.Holcová |
|||
kat.F |
Š.Bitarovský |
A.Hanusková |
Š.Škultéty |
|||
kat.E |
S.Dubná |
N.Harceková |
N.Gogorová |
|||
(okres) |
(Mitalová) |
úspešní |
všetci zo školského boli úspešní v OK |
|||
Biologická olympiáda (okres) |
kat.C |
1. miesto |
T.Trenčanský (Neštinová) |
|||
kat.C |
3. miesto |
P.Chrenková (Neštinová) |
||||
kat.D |
1. miesto- Projektová |
S.Bolfa (Neštinová) |
||||
kat.D |
1. miesto- Prakt-teor. |
J.Kopecký (Neštinová) |
||||
kat.D |
3. miesto- Prakt-teor. |
A.Kosec (Neštinová) |
||||
kat.E |
3. miesto |
J.Fodreková (Jakabová) |
||||
|
úspešní |
N.Dobrovodská (Jakabová), L.Jakubócy (Neštinová) |
||||
(kraj) |
kat.C |
úspešný |
T.Trenčanský (Neštinová) |
|||
iBobor (SR) (ocenení) |
1.st |
Š.Gaplovský, N.Beňová, ŠKrižan, A.Žemberová, N.Néč, N.Čachaňová, G.Števeková, D.Kucka, N.Varhaníková, M.Klobušická, V.Števeková, M.Mutňanská, J.Havala, X.N.Periarce Gulifardo, N.Mikulková, N.Dubná, N.Šlosárová, L.Matejovičová, M.Klačko, J.Pomothy, B.Kopecká, L.Maleček, T.Dranačka, N.Bežáková,A. Jandáková, E.Dohanicsová, S.Žaťková, M.Strapek, M.Benko, K.Bauerová, T.Orlíčková, P.Bereš, M.Bajzík, T.Kožej (Hrašný, Belánová, Matejová) |
||||
2.st |
I.Obšitoš, T.Klačková, E.Šuňalová, E.Bitarovská, O.Varhaník, M.Chromíková, V.Šály, P.Bauer, A.Horníková, R.Gutten, J.Mikuš, N.Mokráňová, L.Vedejová, O.Ilko, L.Lobôtková, K.Hoššová, F.Kucka, A.M.Phillips, S.J.Turčan, F.Múdry, S.Krajčová,K.J. Anderson, T.Ladický, P.Orság, L.Gašparík, Š.Bitarovský, J.Stránsky, Š.Škultéty, M.Filo, B.Bibková, L.Dvorský, A.Mišíková, J.Kopecký, M.Kluvánek, A.Hanusková, N.Dobrovodská, S.Bolfa, A.Matejičková, E.Melcer, J.Krajčík, N.Harceková, L.Stošičová, (Hrašný) S.Dubná, S.Bitarovský, K.Balažovičová (Kučavíková, Hrašný). |
|||||
|
||||||
Spoločenskovedné súťaže |
||||||
Olympiáda zo SJ (škola) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
Kat.C |
M.Tuchyňová (Lavr.) |
J.Mikuška (Lavr.) |
- |
|||
(okres) |
Kat.C |
1. miesto |
M.Tuchyňová (Lavriková) |
|||
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
Šaliansky Maťko (škola) |
1.kat. |
M.Klobušická (Kopec.) |
N.Varhaníková (Kopč.) |
L.Kvičala (Kopec.) |
||
2.kat. |
L.Vedejová (Mich.) |
Z.Buchelová (Lav.) |
N.Mokráňová (Mich.) K.Kozejová (Mich.) |
|||
3.kat. |
M.Filo (Mut.) |
A.Spaščuková (Pet.) |
J.Kopecký (Mut.) S.Bolfa (Mut) |
|||
(okres) |
1.kat. |
2. miesto |
M.Klobušická (Kopecká) |
|||
3.kat. |
2. miesto |
M.Filo (Mutňanská) |
||||
Mladý Jesenský (okres) |
1.st. |
ocenená |
T.Olbertová (Kopecká) |
|||
2.st. |
ocenení |
N.Mokráňová (Michaličková), B.Matejičková (Petrovová), M.Tuchyňová, A.Matejičková (Lavríková) |
||||
Olympiáda z NJ (okr.) |
1B |
1. miesto |
M.Tuchyňová (Turčanová) |
|||
Olympiáda z AJ (okr.) |
1A |
1. miesto |
M.Puterka |
|||
1B |
1. miesto |
E.Horská (Drozdíková) |
||||
(kraj) |
1B |
úspešná |
E.Horská (Drozdíková) |
|||
|
|
|
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
Hviezdoslavov Kubín- poézia (škola) |
1.kat. |
V.Danišová (Bel.) |
T.Môciková (Seč.) |
M.Klobušická (Kopec.) M.Klačko (Kož.) |
||
2.kat. |
Z.Bucheová (Lav.) |
A.M.Philips (Petr.) |
S.Koišová (Petr.) |
|||
3.kat. |
S.Bolfa (Mut.) |
T.Lenghartová (Tur.) |
N.Strempeková (Mut) |
|||
Hviezdoslavov Kubín- próza (škola) |
1.kat. |
N.Dubná (Seč.) |
N.Bežáková (Maš.) |
S.Sečanský (Kope.) L.Maleček (Kopč.) |
||
2.kat. |
A.Spaščuková (Petr.) |
A.Horníková (Mich.) |
L.Vedejová (Mich.) |
|||
3.kat. |
M.Filo (Mut.) |
R.Janáč () |
J.Kopecký (Mut.) N.Pajtinková (Lav.) |
|||
poézia (okres) |
2.kat. |
3. miesto |
Z.Buchelová (Lavríková) |
|||
próza (okres) |
1.kat. |
1. miesto |
V.Danišová (Belanová) |
|||
2.kat. |
1. miesto |
A.Spaščuková (Petrovová) |
||||
3.kat. |
2. miesto |
M.Filo (Mutňanská) |
||||
Rétorický Uhrovec (škola) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
1.kat. |
N.Mokráňová (Mich) |
K.Hoššová (Petr.) |
V.Danišová (Bel.) S.Draňačková (Petr.) |
|||
2.kat. |
M.Tuchyňová (Lavr.) |
- |
- |
|||
(okres) |
1.kat. |
1. miesto (Okres) |
N.Mokráňová (Michaličková) |
|||
2.kat. |
2. miesto (Okres) |
M.Tuchyňová (Lavríková) |
||||
(kraj) |
1.kat. |
úspešná |
N.Mokráňová (Michaličková) |
|||
Dejepisná olympiáda (okres) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
Kat.C |
Sulákova M. (Strap.) |
S.Dubná (Strap.) |
- |
|||
Kat.D |
L.Vékonyová (Pen.) |
N.Harceková (Pen.) |
- |
|||
Kat.E |
- |
- |
Š.Bitarovský (Pen.) |
|||
úspešní |
J.Fodreková, J.Maláska, S.J.Turčan |
|||||
(kraj) |
úspešní |
S.Dubná, M.Suláková (Strapeková), L.Vékonyová, N.Harceková (Peniažková) |
||||
Biblická olympiáda (katolícka) |
katol. |
1. miesto dekanát |
E.Rychtárech, J.Kopecký, M.Kluvánek (Mutňanská) |
|||
(diecéza) |
úspešní |
E.Rychtárech, J.Kopecký (Mutňanská) |
||||
(evanielická) (kraj) |
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
||
kraj |
- |
S.Draňačková (Mit.) |
L.Lovišková (Mit.) |
|||
|
1.miesto |
2.miesto |
3.miesto |
|||
Slávik Slovenska (škola) |
1.kat. |
V.Slánska (Bát.) |
S.Bačová (Seč.) |
N.Dubná (Seč.) |
||
2.kat. |
E.Bitarovská (Petr.) |
A.Spaščuková (Petr.) |
B.Matejičková (Pet.) J.Čierna(Belan.) |
|||
3.kat. |
A.Hanusková (Petr.) |
- |
- |
|||
(okres) |
1.kat. |
3. miesto |
V.Slánská (Bátorová) |
|||
2.kat. |
3. miesto |
E.Bitarovská (Petrovová) |
||||
3.kat. |
2. miesto |
A.Hanusková (Petrovová) |
||||
Vesmír očami detí |
3.kat. |
ocenená |
K.Kozejová (Lavríková) |
|||
|
||||||
Športové súťaže |
||||||
Malý futbal staršie žiačky (2.miesto) okres |
M.E.Adote, N.Čacháňová, B.Jančiová, N.Harceková, K.Hrušková, S.Krajčová, E.Melcerová, L.Pilátová, L.Stošičová (Mišincová) |
|||||
Malý futbal mladšie žiačky (3.miesto) okres |
L.Blažencová, N.Čacháňová, K.Hrušková, B.Jančiová, S.Krajčová, N.Mokráňová, B.Orságová, A.Špaščuková (Mišincová) |
|||||
Stolný tenis (2.miesto) okres |
Žiaci- M.Fico, A.Blaženec, P.Černo (Mišík) |
|||||
Stolný tenis (3.miesto) okres |
Žiačky- L.Blažencová, A.Matejičková, E.Melcerová (Mišincová) |
|||||
McDonald´s Cup (2.miesto) okres |
L.Cyrzyk, T.Dranačka, M.Gráčová, A.Hluch, V.Javorský, D.Jelínek, M.Klačko, P.Ondruška, M.Orságová, D.Ševčík |
|||||
Atletika (okres) |
600m |
2. miesto |
J.Fodreková (Mišincová) |
|||
Nerf |
2. miesto |
A.Spaščuková (Mišincová) |
||||
diaľka |
2. miesto |
J.Fodreková (Mišincová) |
||||
Celkovo |
3. miesto |
J.Fodreková (Mišincová) |
||||
Štvorboj (kraj) - žiačky |
úspešná |
J.Fodreková (Mišincová) |